RU
K-rauta Naumanen verkkokauppa

K-Maatalous

 

K-maatalous tarjoaa luotettavasti, kilpailukykyisesti ja ammattitaitoisesti maa- ja metsätaloustuotannossa tarvittavat koneet, tarvikkeet ja palvelut sekä tekee viljakauppaa.
K-maatalous-ketjuun kuuluu 86 toimipistettä maan kattavasti. Ketjun tärkeimmät asiakasryhmät ovat maatalousyrittäjät ja -koneurakoitsijat. K-maatalous tarjoaa maatalousyrittäjille ratkaisuja, joiden avulla tuotetaan tehokkaasti kuluttaja-asiakkaiden arvostamia turvallisia ja puhtaita elintarvikkeita.

 

 

 

Joensuu »

K-Maatalous Joensuu
Kaltimontie 4
80100 Joensuu

 

 

Harri Kuronen
harri.kuronen@k-maatalous.fi
050 311 2070

Harri Kuronen

 

 

Seppo Saharinen
seppo.saharinen@k-maatalous.fi
050 311 2071

Seppo Saharinen
 

Nurmes »

K-Maatalous Nurmes
Porokyläntie 13
75530 Nurmes

 

Jarmo Korhonen
jarmo.j.korhonen@k-maatalous.fi
050 311 2080

Jarmo Korhonen

 

 

Ismo Nevalainen
varaosat.nurmes@k-maatalous.fi
050 311 2082

Ismo Nevalainen

 

Juuka »

K-Maatalous Juuka
Kirkkotie 8
83900 Juuka

 

Heli Parkkonen
heli.parkkonen@k-maatalous.fi
050 311 2093

Heli Parkkonen
   

 

Pieksämäki »

 

K-Maatalous Pieksämäki
Selkiöntie 2
76100 Pieksämäki

 

 

Martti Pettinen
martti.pettinen@k-maatalous.fi
040 310 1509

Martti Pettinen

 

 

Tomi Parviainen
Varaosat/Tarvikkeet, Puutarha, Hevostarvikkeet
pieksamaki@rautia.fi
040 310 1510

Tomi Parviainen

 

Rautia Jukka, Nurmes, Pieksämäki
Motor Naumanen
K-rauta Naumanen
Yamaha center Kuopio
K-rauta Naumanen
Cello -tuotteet